AUTOCAD KURZY

Nabízím výukové kurzy AUTOCADU 2014-15 pro začátečníky i mírně pokročilé. Jsem absolvent a vlastník osvědčení AUTOCAD- training course vystavenou FAS ve spolupráci s UCC Cork- Irská Republika, které mi umožnilo práci na pozici CAD Technik a Interior Designer. S programem aktivně pracuji více jak 15let.

Kurz je rozdělen do dvou bloků. První blok je věnován základům 2D kreslení, finalizace a přípravy plotsouborů pro tisk. V druhé Vás naučím vytváření 3D modelů, přesné modelování a rendering grafických prezentací.

První blok je třídenní (3x2hodiny), druhý dvoudenní (2x2hodiny) a veden v místě bydliště studenta. Platí pro regiony (Podkrkonoší, Trutnov, Úpice, Náchod, Jaroměř, Broumov a Hradec Králové)

Cena kurzu 2015-2016
První blok- 3dny (3x2hodiny)- 3 000Kč
Druhý blok- 2dny (2x2hodiny)- 2 000Kč

První+druhý blok (5x2hodiny)- 4 500Kč

Poskytuji garanci výuky! Naučím Vás pracovat se softwarem tak, aby jste profesně obstáli možné rekvalifikace, změny zaměstnání či individuální samostatnou návrhářskou činnost. Do tří dnů vás naučím profesionálně kreslit a do pěti dnů modelovat/vizualizovat. Pokud nezvládnete výuku bude Vám vrácen honorář.

Kontaktujte mě michalkopecky@seznam.cz

autocad_fass_uccworkpermit1