ZDRAVÍ

Na základě neúspěšné léčby jednoduché burzitidy jak klasickou léčbou profesionálem,  ale i formou sebe léčby, jsem se tak nějak vrhnul na celostní medicínu. Zjistil jsem, že jsem svému zdraví nevěnoval v posledním období dostatek pozornosti. Doslova některé části bych nazval hříšné. Věci se prostě střádají.

Mezi výborné stránky týkající se návodů jak se dát do pořádku vlastní silou bych uvedl zdraví-az.cz a zejména pak jeho diskuzní fórum. Pan Zajíček si prošel obdobím nestřídmého životního stylu, které vyvrcholilo  téměř fatální situací…Nakonec přečtěte si jeho cestu tmou. Z jeho stránek, diskuze, ale dalších podmětných zdrojů jsem níže vytvořil tematické pod záložky a jakési výpichy problémů týkající se potravin, pití a dalších prostředků, které jsou klíčové k dosažení ztraceného zdraví.

Zcela opačný přístup léčby téměř všech neduhů vidím v půstu. Pavel Mácha a jeho stránky půst.cz jsou klíčovým zdrojem informací.  Myslím si, že výše uvedené cesty jsou jistým  bojem s rohatým dnešní uspěchané a v podstatě nedůstojné doby.

Od malička jsem o sobě tvrdil, že budu pít mléko (myslel jsem tím žít zdravě), neožením se (miluji svobodu) a budu cestovat (miluji dobro-družství). Věřme že jsem v polovině svého života (děda se dožil 84let), tak je na čase  se k svým tvrzením plně vrátit a dělat jím čest. HOWGH!