13-NEMOCE

Nemoc je nedostatek zdraví. Příroda však není dokonalost sama. Absolutně zdraví jedinci v přírodě neexistují. Dokonalost je pouze naše představa života, která se v dnešní době stává kultem. Příroda je  dokonalost asimilace. Dokonalý výtvor přírody ve formě lidského  těla pak používáme. V poslední době jsem se potýkal s těmito nemocemi:

BORELIOZA
Před lety jsem chytil klíště, poté následoval klasický flíček, který nebyl na tolik průkazný, abych mu věnoval více pozornosti a problém byl na světě. To je tak, když si člověk myslí, že si s tím tělo nějak poradí. Dříve možná ano…
ANTIBIOTIKA
Atb. léčbu v případě třetí fáze příznaků boreliózy považuji za ničení zdraví. Již samotné vyšetření a domáhání se svého práva u lékaře je na tolik úděsné, že jsem po několika snahách od tohoto způsobu léčby ustoupil. Byl mi pouze dvakrát proveden odběr krve a přítomnost protilátek nepotvrzena (odběry byly naprosto nevhodného charakteru…říkejte si něco místním doktorům). Další řešení zde jsou- projevy nemoci Boreliózy jsou vždy spojeny s imunitním systémem. Obnovte svůj imunitní systém a projevy se vytratí. Imunitní systém je možné obnovit vhodným typem jídla a pití, ale i půstem. Vedle této nápravy je možné použít podpůrné přípravky.
ALTERNATIVNÍ LÉČBA
Topol černý- pupeny nejlépe v tinktuře nebo jako nálevu. Tinktura je účinnější, protože se účinné látky lépe rozpouští v lihu. Může se sbírat i na podzim kůra. Při předávkování ve formě čaje  jsem pociťoval nepříjemné žaludeční potíže. K topolu přidávám sušený list kopřivy a břízy. Nebudu se rozepisovat, velmi užitečné je užívání CDS2 s DMSO. Vnitřně jsem zatím tyto prostředky nevyužil. Aplikuji vtírání do pokožky, inhalace a prostorové inhalace. K tomu všemu dlouhodobý přísun hořčíku.(dopisuji o rok později-hořčík je klíčový přípravek který je naprosto nezbytný- požíval jsem citrát hořčíku). Restartem imunity je vyléčení možné očekávat cca od 4měsíců. Úplné vyléčení není možné (těch mršek se nezbavíte), ale dá se s tím obstojně žít (nepoznáte téměř žádná omezení od zdravého stavu). Je nutná tvrdá kázeň. Nesmí vás odradit některá zhoršení. Jsou přirozená. Z nemoci jsem se dostal po 4letech.

CANDIDA
V podstatě jednoduchá nemoc, kdo nemá kázeň stává se boj velmi úporný. Nejhorší jsou detoxikační příznaky ve formě chronických únav. Dieta úplně stejná jako u Borelky.

HEMEROIDY
Jsem vášnivý cyklista a kolo je můj život. Uhnal si na chvíli toto nepříjemné onemocnění. Nicméně myslím si, že na vznik nemoci má hlavní podíl nevhodná strava a životní styl. Pokud máte sedavé zaměstnání pořiďte si tvrdou židli. Musíte v prvé řadě sedět na sedací kosti, nikoliv aby vaše pozadí sedělo zabořené v polstrování. Nezdravý Evropský styl toalety na nemoc působí taktéž.

MYKOZA
Zbavíte se zásaditou zdravou stravou. Mykózy, cizopasnící a další hebledí opouští nájemníka postupně a tak alespoň jeden rok vytrvejte. Kdo chce celý proces urychlit doporučuji přípravek houbu Phytie Biodeur aplikací pomocí irigačního balonku, po náležitém výplachu střev . Celý obsah balonku je nutné v sobě podržet a vstřebat:-). Další velmi spolehlivá je léčba trojčátkem. Dalším skvělým prostředkem je konzumace nebo masáže postižených míst kokosovým olejem/máslem. Mykozy mezi prsty u nohou se úspěšně zbavíte pomocí  tea tree oil. Osobně vyzkoušeno!

 VYSOKÝ KREVNÍ TLAK
Zdravý životní styl, ovoce, zelenina, žádné bílé jedy, SPORT! Podpůrné prostředky, koupele v Epsomské soli, KCL v jídle. Do tří měsíců zdárně věc osobně vyřešena.