ARCHITECTURE

Rád přemýšlím nad vlastní podobou budov či dispozičním uspořádáním, funkcí provozu ale i většího celku-urbanizmu. Architektura je druhem umění a jako každá původní autorská činnost s možností sebevyjádření mě přitahuje a jsem ji zcela oddán. Ve stavebnictví je i spousty stresu, nereálných termínů, požadavků, nekalých praktik, podvodů a vlastně mě tento obrovský průmysl spíše také odpuzuje. Není nad srubovou chalupu nebo rekonstruovaný původní selský statek se zahradou a notnou dávkou čerstvého vzduchu okolo.

Kvalitní architektonické návrhy v současné době vznikají. Pro zakázky většího charakteru vám mohu doporučit firmu Atip a.s.. Pro zakázky typu rekonstrukcí, novostaveb rodinných domů, bytových domů, hotelů, horských chalup, minidomků, kostelů, návrhů interiérů- zde mě neváhejte kontaktovat na přímo. Budete mít jistotu, že přirozené lidské cítění se prostřednictvím individuálních návrhů projeví ve vaší funkční stavbě obytného domu či komerčního objektu a nebude vás to stát majlant.

Seznam referenčních projektů

2018
Kynologické středisko Opočínek2017
RD MělníkRD Rtyně v Podkrkonoší
 2016
Brzlínek Č.Kostelec Špinka – Arch. návrh rekreační chatky.
BANER162015
Kytka Č.Kostelec Špinka – Arch. návrh řešení rekreační minichatky.
BANER192014
 Casa Serena Roztěž – Spoluautor arch. řešení wellness + interiér.
BANER29 ABB Trutnov – Návrh výtvar. řešení fasády budovy sídla firmy + komplet interiér.BANER302013
UK Kampus Hradec Králové – Spoluautor arch. řešení vysokoškolského kampusu UK + interiér.BANER31Level Náchod – Spoluautor architekt. návrhu objektu firmy + interiér.BANER32