ARCHITECTURE

Nabízím služby architekta a stavebního projektanta v jednom. Poskytuji následující služby:

  • vypracování architektonických studií (rodinné a bytové domy, hotely, chalupy, rekreační chaty, minidomky, garáže a podobně). Novostavby nebo rekonstrukce- přístavby, nástavby nebo stavební úpravy.
  • zpracování projektů pro stavební úřad (DSP-dokumentace pro stavební povolení – společné řízení o povolení záměru- autorizované PD). více STAVEBNÍ PROJEKT RODINNÉHO DOMU
  • dokumentace pro odstranění stavby, změna užívání stavby či její části
  • dotační tituly– NZÚ, nebo oprav dům po Babičce.
  • pasport stavby nebo dokumentaci skutečného provedení stavby.
  • inženýring– potřebná vyjádření dotčených orgánů (po novele 1.1.2024 zajišťuje SÚ).

Ano jste na správném místě. Rád přemýšlím nad vlastní podobou budov či dispozičním uspořádáním, funkcí provozu, ale i většího celku urbanizmu. Architektura je druhem umění a jako každá původní autorská činnost s možností sebevyjádření mě přitahuje a jsem ji zcela oddán. Ve stavebnictví je i spousty stresu, nereálných termínů, požadavků, nekalých praktik. Není pak nad venkovskou stavbu-novostavbu nebo roubenou chalupu nebo rekonstruovaný původní selský statek se zahradou a notnou dávkou čerstvého vzduchu okolo.

Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím hodinu konzultací zdarma, včetně zaslání cenové nabídky.

Budete mít jistotu, že přirozené lidské cítění se prostřednictvím individuálních návrhů projeví ve vaší funkční stavbě obytného domu či komerčního objektu a nebude vás to stát majlant.